Vysněné bydlení

Občas si představuji jaké by to bylo, kdybych byl milionář a mohl si splnit některý ze svých snů. Je to dobré odreagování od všedních starostí, i když realita je samozřejmě jiná. Peníze nerostou na stromech.

Jak by vypadal můj vysněný dům?

Dvoupatrová dřevostavba, nemám nic proti dřevostavbám. V prvním patře by se nacházela obytná část, obývací pokoj s televizí a vším ostatním co do obýváku patří, ložnice, kuchyň, koupelna s toaletou a chodba. Z chodby by se dalo jít do dalšího patra a nebo na malý dvorek. Na dvorku by bylo posezení pro případ nějakého letního setkání s rodinou či přáteli.

Ve druhém patře by byly místnosti pro nahrávací studio a veškerou techniku. Jedna větší místnost pro hudební nástroje, počítač a příslušenství, druhá by sloužila jako pracovna pro manuální práce, například drátování, nebo keramiku. Obě místnosti by byly rozprostřené po celém druhém patře nad místnostmi patra prvního.

Vím, že na takový domek s pozemkem by mi asi 3 miliony nestačily, takže jde opravdu jen o představu vysněného bydlení. Zatím si musím vystačit s bytem 2 plus k v panelovém domě. A taky to není tak špatné. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: