Rubriky
Singly

The last thunder – skladba, která vznikla omylem

Někdy se mi stane, že při své tvorbě upustím od původního záměru. Důvodem je zpravidla nečekaný nový námět, klidně i uprostřed skladby, ve kterém se rozhodnu pokračovat. A právě i tak vznikla následující skladba.

The last thunder vznikala neuvěřitelným způsobem. Nikoli od začátku až ke konci, ale od střední části, úvodní části a závěru. První jsem totiž nahrál její prostřední pomalou část tu, kde utichnou všechny varhany a hromy. Původně totiž mělo jít o pomalou baladu, jenže něco se zvrtlo. A výsledek? Ten si můžete poslechnout právě nyní.
[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/tracks/215870075″ params=“auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true“ width=“100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]
A proč to celé dopadlo právě takhle? Když jsem si poslechl původní nahrávku, tedy jen pomalou střední část, vkradla se mi myšlenka, že tomu něco chybí a tak vznikl nejprve začátek a potom ještě úplný závěr. Následně vznikl celek, jehož kompletace byla jedna z těch vůbec nejnáročnějších, bylo totiž potřeba všechny jednotlivé části pospojovat. Líbí se vám výsledek?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: