Proč jsem pro svoji hudbu zvolil právě Vivalu?

Po zveřejnění alba Theories na hudebním serveru vivala.cz se mě dost lidí ptá, proč jsem zvolil právě vivalu, když si kdokoli může skladby prostě přehrát, aniž by za ně musel platit? Důvod je jednoduchý, nebo spíš důvody jsou pochopitelné.

  • Sdílím ideu tohoto projektu.

  • Nemusím se starat o EET, o vše se postará Vivala.cz a to je opravdu velká úleva.

  • 10% z ceny alba na provoz je rozhodně mnohem menší částka, než provoz eshopu. Sice se zatím na vivale nedá platit bankovním převodem, ale to se dle dostupných informací již brzy změní.

  • Na to, abych dělal hudbu pro byznys na Itunes, Google Music atd prostě nemám. Musel bych komponovat úplně jinou muziku a to vzhledem k a) nedovybavenému zázemí pro nahrávání a b) ne zcela zpřístupněnými audio programy nevidomým můžu dělat bohužel jen takovou muziku, kterou dělám. Sám bych raději komponoval vlastní Trance a Dance Music, ovšem zatím to není možné. Vivala má tu výhodu, že ať už na ni umístíte cokoli, neplatíte žádné subscribtions poplatky.

Vivala není jen pro začínající

Mnoho lidí z mého okolí se domnívá, že vivala.cz je jen pro začínající a žádného známého interpreta tam nikdy nenajdete. Omyl je však pravdou. Sám jsem na vivala.cz našel paní Olgu Lounovou a to je dnes už hodně známá zpěvačka.

Mé další album Představy najdete již brzy a to opět na vivala.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: