Plán na příští rok

Ačkoli je sice teprve začátek října, pomalu plánuji aktivity na příští rok. Letos jsem ještě chtěl vydat nové hudební album a audioknihu, k tomu však bohužel vzhledem k nepříjemnému zranění nedojde, ještě nějaký čas se budu léčit, takže tyto aktivity přesunuji na příští rok. A co bude dál?

Rozvoj studia

Chceme se společně s manželkou maximálně věnovat projektu Studio hudba a audio Pavel Vlček. Nejen, že budeme i nadále pracovat na audioknize a hudebním albu, ale budeme se snažit pracovat také na rozvoji celého projektu, což znamená pokusit se sehnat finance na plnou dovýbavu, registraci u soudu a školení všech stálých členů. Momentálně na našem transparentním účtu probíhá darovací kampaň na studiové přenosné vybavení ve formě tabletu (více zde). Všem, kdo se zapojili veřejně za celý náš tým děkuji, moc si vaší pomoci vážíme. Díky reklamám, které se na všech webech jež spravuji zobrazují bude získávání prostředků snazší a to díky vysoké návštěvnosti, která je pro mě motorem a inspirací pokračovat.

Pár eknih

Mezi činnostmi, které nepatří pod studio i nadále patří spisovatelská práce, během příštího roku plánuji poslat nakladateli minimálně dvě knihy, nepůjde však o básně, ale o rozsáhlejší povídky. Nebudou to sice horory, ale science fiction, v jakém tématu to zatím nechám pod pokličkou ale věřím, že vyjde-li to, budete se bavit.

Na portálech Já udělám a copywriter již nějaký čas nabízím různé technické i spisovatelské služby, tomu se chci věnovat i v příštím roce, co nabízím najdete na hlavní stránce tohoto webu.

A to je tak plus mínus vše, nezanevřu ani na blog, ten se stal letos nejčtenějším ze všech rubrik, za což vám všem ze srdce děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: