Novinky ze studia

V září se ve studiu něco dělo, pojďme se společně podívat, co jsme pro vás přichystali.

24 dívek – zdarma

Svoji premiéru si před několika dny užil náš externista Vojta, který přijal nabídku na načtení jednoho mého kratičkého textíku, který jsem napsal asi před osmi lety. Zalíbil se mu tak, že natočil celkem šest verzí, z nichž jsme společnými silami jednu vybrali a nabízíme ji zcela zdarma jak k přehrání, tak také ke stažení. A vzhledem k tomu, že Vojta má obrovský potenciál v hlase a opravdu nesmírně zapálenou chuť pracovat, budeme jeho schopnosti využívat i nadále. No řekněte sami, natočili byste sami od sebe opravenou verzi příběhu v pozdních nočních hodinách jen pro to, že byste nebyli spokojeni s tím, co jste natočili před pár hodinami? A v tomto případě šlo o jednu špatně vyslovenou hlásku, což mohlo klidně počkat na další den.

Písně ze školy

Dalším počinem je pár písní, které jsme se učili na střední škole v rámci hodin intonace, ty si můžete přehrát také zcela zdarma.

Skladby z nedokončeného alba

Než nám definitivně náš studiový počítač odešel do jablečného nebe, stihl jsem rozpracovat album A day after, jehož dvě skladby jsem kdysi duchaplně zálohoval a zálohu náhodou našel. Vzhledem k tomu, že počítač, na kterém by bylo možné provozovat hudebně zaměřené nahrávací studio nemáme, rozhodl jsem se vám skladby nabídnout k poslechu.

Do konce září se ještě můžete těšit na povídku Deň blbec, kterou uslyšíte v hanáckém nářečí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: