Novinky pro příští rok

Je to již nějaký čas, kdy jsem se vám, milí čtenáři a posluchači, naposledy ozval. Delší odmlku způsobilo zejména vyřizování záležitostí v nahrávacím studiu a mimo jiné i povolení k namluvení jedné básnické sbírky, více čtěte dále.

První audiokniha

Během příštího roku se můžete těšit na první audioknihu, oficiálně vydanou studiem a vydavatelstvím Pavel Vlček. Knihu „Hravé trylky z volné chvilky aneb básně pro každého“ si budete moci vychutnat v podání samotné autorky Sandry Walachové. Knihu plánujeme vydat během jarních měsíců. Děkujeme panu Jindřichu Pachtovi (Nakladatelství LYNX) za udělení povolení k vydání této sbírky i ve zvukové podobě.

A day after that

Během léta se můžete těšit na nové hudební album z mé skladatelské dílny. Volně navazuje na album Theories, konkrétně ze skladby Exitus Theory. Album nebude obsahovat žádné dramatické skladby, pohlíží na zrození nového světa, nepřijdete však o žádný z hudebních nástrojů z Teorií.

Sebrané listy

Ještě tento rok jsem do nakladatelství E-bohém zaslal básnickou sbírku Sebrané listy. Půjde-li vše dobře, vyjde během příštího roku. Bude-li mít úspěch, budete se moci těšit i na její zvukovou podobu.

Crowdfundingová kampaň na patreon

Koncem listopadu jsem vytvořil crowdfundingovou kampaň na podporu nahrávacího studia a vydavatelství, můžete si ji prohlédnout v Angličtině zde. Možná si říkáte, proč zrovna Patreon, když existuje tolik českých crowdfundingových stránek. Důvod je prostý, tato jediná umožňuje vkládat kampaně tohoto druhu.

Stránky studia a vlastní eshop

Během příštího roku také dojde k rozšíření stránek nahrávacího studia a vydavatelství Pavel Vlček, ke které se připojí malý eshop. Zatím neplánuji možnost platit kartou, to se však může v budoucnu ještě změnit v závislosti na požadavcích zákazníků a dostupnosti platebních bran.

Blogování

V neposlední řadě se chci více zaměřit na články do sekce blog, více ze života, postřehy a tak dále, věřím, že se máte opravdu na co těšit.

Mějte se fajn,
Pavel Vlček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: