Novinky pro příští rok

Je to již nějaký čas, kdy jsem se vám, milí čtenáři a posluchači, naposledy ozval. Delší odmlku způsobilo zejména vyřizování záležitostí v nahrávacím studiu a mimo jiné i povolení k namluvení jedné básnické sbírky, více čtěte dále.

První audiokniha

Během příštího roku se můžete těšit na první audioknihu, oficiálně vydanou studiem a vydavatelstvím Pavel Vlček. Knihu “Hravé trylky z volné chvilky aneb básně pro každého” si budete moci vychutnat v podání samotné autorky Sandry Walachové. Knihu plánujeme vydat během jarních měsíců. Děkujeme panu Jindřichu Pachtovi (Nakladatelství LYNX) za udělení povolení k vydání této sbírky i ve zvukové podobě.

A day after that

Během léta se můžete těšit na nové hudební album z mé skladatelské dílny. Volně navazuje na album Theories, konkrétně ze skladby Exitus Theory. Album nebude obsahovat žádné dramatické skladby, pohlíží na zrození nového světa, nepřijdete však o žádný z hudebních nástrojů z Teorií.

Sebrané listy

Ještě tento rok jsem do nakladatelství E-bohém zaslal básnickou sbírku Sebrané listy. Půjde-li vše dobře, vyjde během příštího roku. Bude-li mít úspěch, budete se moci těšit i na její zvukovou podobu.

Crowdfundingová kampaň na patreon

Koncem listopadu jsem vytvořil crowdfundingovou kampaň na podporu nahrávacího studia a vydavatelství, můžete si ji prohlédnout v Angličtině zde. Možná si říkáte, proč zrovna Patreon, když existuje tolik českých crowdfundingových stránek. Důvod je prostý, tato jediná umožňuje vkládat kampaně tohoto druhu.

Stránky studia a vlastní eshop

Během příštího roku také dojde k rozšíření stránek nahrávacího studia a vydavatelství Pavel Vlček, ke které se připojí malý eshop. Zatím neplánuji možnost platit kartou, to se však může v budoucnu ještě změnit v závislosti na požadavcích zákazníků a dostupnosti platebních bran.

Blogování

V neposlední řadě se chci více zaměřit na články do sekce blog, více ze života, postřehy a tak dále, věřím, že se máte opravdu na co těšit.

Mějte se fajn,
Pavel Vlček

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.