Nové Apple Watch? Přesvědčily, nepřesvědčily

Ačkoli vzhledem ke covidové situaci byly jisté obavy o letošní Apple konferenci, nakonec se uskutečnila. A bylo představených i pár nových produktů. Mezi nimi také Apple Watch, na jejichž představení jsem se opravdu těšil. V minulosti jsem vlastnil Apple Watch series 4 a tak jsem se těšil na něco převratného, na něco inovativního. Bohužel jsem se však nedočkal.

Když jsem si v loňském roce četl rozdíly v Apple Watch 5 přišlo mi, že obsahovaly více novinek, než právě představené series 6. Na druhou stránku ale chápu, že vývoj mohla pozastavit právě Corona situace. Jisté je, že cena hodinek je kolem 12000, Kč a kromě rychlejšího procesoru budou umět detekovat okysličení krve, ale to je asi tak všechno, co lze z novinek zvýraznit. Vzhledově zůstanou podobné těm minulým, ale co mě potěšilo je nový typ řemínku, který by se již neměl zapínat relativně složitým způsobem, jako u 4 a 5. Avšak ani tento fakt mě nepřesvědčil k jejich pořízení. A co se týče Apple Watch SE, tak ty jsem zavrhl ihned, nemají totiž prakticky žádné zdravotní funkce, EKG například zcela chybí a další funkce jsou také dost okleštěné.

Uvidíme, co Apple představí příští rok, začíná se spekulovat o obrovské designové revoluci, vývoj Apple Watch budu určitě i nadále sledovat a snad mě Apple mile překvapí a já tak budu moci sdílet nadšení stejně tak, jako skalní fanoušci Applu.

RubrikyIT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: