Můj život s Apple Watch

Nikdy by mě nenapadlo, že budu někdy vlastnit Apple Watch, ale když už jednou něco dostanete, nenecháte to jen tak ležet zabalené v krabici. Vybalil jsem je, nasadil náramek, oprášil svůj stařičký iPhone 5s a začalo zkoumání, učení se a výsledek?

Nastavení hodinek nebyl problém. Ačkoli jsem zcela nevidomý, podařilo se mi spojit je s iPhonem pomocí fotoaparátu, takže nastavení bylo hotové prakticky ihned. Po nastavení jsem si vyplnil profil a čekal, co bude dál. A že dál něco bylo. Asi za hodinu práce na počítači oznámení. Prý moc dlouho sedím. Tak jsem se šel projít, co to udělá. Za pár minut další oznámení. Prý mám po dobu jedné minuty dýchat, hmm, proč ne.

Jak jsem hodinky nosil den co den, sčítala se mi aktivita, jako chůze, běh, pobyt ve stoje… A pozoruji, že právě ona povzbuzující oznámení hodinek mi pomáhají více sportovat. Už nechodím se psy jen tak na pár minut ven, už se s nimi procházím, běhám, více cvičím, takže nakonec tyto chytré hodinky mají svůj velký význam na mé životosprávě. Teď jsou ale zamčené v šuplíku, můj iPhone 5s se totiž už svého šestého ročku nedožil a odešel do věčných Applovišť.
Mějte se fajn,
Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: