Rubriky
Bloguji

Hledej babičku!

Viděli-li jste mě dnes náhodou pobíhat s bílou holí v okolí ulic Slezská a Hornická, asi jste si říkali, co je to za vola, nebo jestli nejsem náhodou nějakej narušenej. Ale ne, hrál jsem s našimi psy hru, kterou jsem nazval „hledej babičku!“ Co mě k tomu vedlo?

Když jsem ráno našeho Krysaříka Bobiše postavil na váhu a zjistil, že babiččino vykrmování vyhouplo jeho váhu na 4,20 kg a že naše Zuzanka, což je Pinč váží 3,80 kg, málem mě trefil šlak a začal jsem přemýšlet, co s tím. Babička od mojí ženy a moje tchýně nebyly doma a tak mě nenapadlo nic lepšího, než psy vyprovokovat k divokému běhu tím, že jim dám povel: „Hledej babičku!“, efekt to mělo neskutečný. Rozjelo se kolo šíleného běhu a já pomalu nestíhal. Navíc jsem ještě v průběhu cesty psy provokoval dalšími větamy, jako kde je babička, honem hledejte babičku a tak podobně. Prolítli se opravdu hodně, ještě teď, dvě hodiny od běhové procházky leží vedle sebe v pelechu a spí.

Samozřejmě je mi jasné, že jedna procházka jejich váhu nespraví, ale když začnou držet granulovou dietu a nebudou dostávat žádné pamlsky v podobě koleček šunkáče a drahých psích masíček, mohlo by se mi podařit jejich váhu opět snížit, protože 4 Kg je na Krysaříka teda opravdu moc.

Mějte se fajn,
Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: