Co se událo a udává

Je to již nějaký čas, co jsem se vám naposledy ozval prostřednictvím svého webu. Většinou totiž píši rovnou na svůj Facebook, ale ten všichni mí čtenáři nesledují. Co se tedy událo a udává?

Přepis knih

V srpnu se mi z i pro odborníky nepochopitelného důvodu přemazalo médium se zálohami posledních dvou rozepsaných knih. Naštěstí se nejedná o žádnou tragédii, většinu mám již zpět. Beru to jako tréning, první verze taková nic moc, druhá, napsaná opět od začátku lepší, než ta první.

Linux multimedia studio (LMMS)

Jelikož sehnat 500000, Kč na plnohodnotnou skladatelskou základnu je prostě nereálné, rozhodl jsem se urgovat vývojáře volně šiřitelného DAW studiového programu Linux multimedia studio. Reakce vývojářů, je jako vždy, co se zpřístupnění pro nevidomé týče, nulová, ale snad se někdo chytí a zpřístupní alespoň základní funkce programu.

Výtěžek z prodeje

Zakoupíte-li si kterékoli z mých hudebních alb, či eknihu, výtěžek z tohoto prodeje půjde výhradně na výbavu nahrávacího studia. Na studio budou použity utržené peníze od šestého září do konce tohoto roku. Začátkem ledna bude zveřejněna statistika prodeje a jsem moc rád a děkuji zákazníkům, že nebude nulová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: