Co se událo a co se chystá

Je to již velmi dlouho, co jsem na své webové stránky něco přidal. Bylo to jednak tím, že jsem se zdravotně rekreoval a také tím, že jsem dokončoval básnickou sbírku S nádechem pozitiva, která je již u nakladatele. Co vše se událo v minulém roce a co se chystá?

Hudební tvorba

V minulém roce se všechna moje hudební tvorba přesunula na Supraphonline.cz. Tím pádem ji lze nalést i na všech myslitelných hudebních serverech, jako například iTunes, Spotify a dalších. Všechna nová alba, ať už vydaná přímo mnou, nebo v rámci studia a vydavatelství Pavel Vlček budou umisťována na Supraphonline.cz.

Elektronické knihy

Za loňský rok se prodaly tři elektronické knihy „Sebrané lístky“ a 13 čtenářů si stáhlo bezplatnou sbírku „Co mi život dal i vzal“, všem moc děkuji.

Audiokniha

V únoru začneme ve studiu namlouvat audioknihu „Hravé trylky z volné chvilky, aneb básně pro každého“ od nevidomé autorky Sandry walachové. Načtení se zhostí sama autorka, hudební podkresy a režiji obstará moje maličkost.

Nový sponzor

Společnost Disk Multimedia s. r. o. se stává naším sponzorem, více naleznete začátkem února na webu studia a vydavatelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: