Co chystám a nechystám

Milí čtenáři,
je tomu již nějaký pátek, co jsem naposledy informoval, co nového chystám a nechystám. Pojďme se tedy nyní společně podívat, co ještě můžete v tomto roce v mojí tvorbě očekávat.

Ve druhé polovině října se můžete těšit na nové hudební album, které jsem nazval Podzimničky. Již nyní mohu prozradit, že jde o čistě klavírní tvorbu, koncipovanou pro nenáročné posluchače. Lehce zapamatovatelné a krátké melodie s podzimní a zimní tématikou zaujmou především děti, naopak delší a hlubší, avšak nenáročné melodie zaujmou milovníky relaxace a romantiky.
I dále s vámi budu sdílet své pocity a prožitky ve své poezii, nicméně další básnickou sbírku zatím nechystám, možná až v příštím roce, hlavně bude záležet na inspiraci pro sbírku a časových možnostech. Sbírka pro děti i sbírka, navazující na sbírku Co mi život dal i vzal jsou rozpracované a samozřejmě se k oběma neustále vracím a doplňuji je, nicméně určitě je nezvládnu dokončit v roce 2015.
Všem svým čtenářům děkuji za sdílení textů i hudby, v blízké budoucnosti plánuji přechod ze Soundcloudu přímo na tyto stránky, nicméně musím ještě technicky vyřešit pár drobností a vy si tak budete moci poslechnout moji hudební produkci přímo zde v sekci hudba.
Mějte se fajn a všem ještě jednou díky za přízeň,
Pavel Vlček

Facebook Messenger
%d bloggers like this: