Článek na přání – Bitcoiny zdarma

Před časem jsem byl požádán o článek na přání – Bitcoiny zdarma. Nejprve si tedy řekněme, co to Bitcoin je. Bitcoin je virtuální platidlo (měna), kterou v roce 2009 založila skupina vývojářů, vystupující pod jménem Satoshi Nakamoto. Měna je od běžné decentralizovaná, to znamená, že nad ní nemá kontrolu vláda, ani úřady. Přesto s ní můžete platit třeba na eshopu Alza či u společnosti Endora, u které běží i tyto webové stránky. K Bitcoinům můžete přijít zcela zdarma a já vám doporučím dva nejlepší způsoby, jak.

Prohlížení internetu

Vy, co používáte prohlížeč Google Chrome si jistě v případě, že budete chtít vyzkoušet tuto metodu zvyknete na prohlížeč Cryptotab browser. Stačí kliknout na odkaz Download a následně kliknout na odkaz Accept. Nebojte se, ačkoli jsou stránky prohlížeče v angličtině, prohlížeč samotný je v češtině. Po instalaci se dle instrukcí přihlaste pomocí Google, Facebooku či Twitteru a to je vše. Nyní již stačí prohlížeč používat na každodenní prohlížení internetu a každých 10 minut se vám Bitcoiny připíšou. Dosáhnete-li částky 0.00001000 BTC, můžete vybírat. Ve vašem dashboardu najdete váš referenční odkaz, který můžete poslat vaší rodině či známým. Závěrem ještě poznámka, prohlížeč můžete nahodit na všechny vaše počítače, mobily i tablety, jak s operačním systémem iOs, tak Android a mít jej spuštěný na všech přístrojích pod jedním a tím samým přihlášením najednou.

A kam s nima?

A nyní se nabízí otázka, kam s nima. Klasická BTC peněženka, to je jistě možnost, ale co takhle dostávat nějaký úrok z vaší částky?

Je to velmi jednoduché. Zaregistrujte se do této peněženky. Kromě úroku z vložené částky můžete házet kostkou a získávat další BTC zdarma a k tomu odměny ve formě bodů, které můžete při určitém počtu směnit za odměny. Opravdu to funguje, sám jsem si to již mnohokrát vyzkoušel, společnost funguje od roku 2013. Peníze na úroky vydělává tím, že uživatelé hrají loterie a sází na rúzné události, například sportovní utkání a podobně. Toto ale nedělám. Ještě poznámka, pro úrok je potřeba vložit minimálně 0.0003, avšak nikoli najednou, minimální částka pro vklad zde není určena, takže můžete z prohlížeče Cryptotab své coiny posílat na adresu této peněženky. Adresu najdete na položce deposit.

Přeji hodně štěstí s vašimi BTC a kdyby nebylo cokoli jasné, stačí napsat a dovysvětlím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook Messenger
%d bloggers like this: